14 Kasım 2014

Superonline 3 Haftadır İnternet'imiz Aktif Hale Getirilemedi!

TTNET aboneliğimizi iptal ettik ve Superonline'a geçtik Superonline Türk Telekom alt yapısını kullandığı için Telekom'un gelip işlem yapması ve aktif sinyali vermesi gerekiyormuş ancak 3 haftadır gelmedikleri için İnternet kullanamıyoruz.

Bir kişi dahi karşımıza muhatap bulamıyoruz. Türk Telekom'a mail attık, sosyal medyadan şikayetimiz ilettik, çağrı merkezini her gün arıyoruz, Superonline bize sürekli Türk Telekom'a bilgi verdiklerini iletiyor ancak Türk Telekom arayıp randevu almadan geldiği için İnternet'iniz açılamıyor. Superonline bir türlü onların bizi arayıp randevu almalarını sağlayamadı. Aynı şikayeti Telekom'a da yaptık. 3 haftadır İnternet'imiz açılamadı!

Gizem 149 Okunma

Cevaplar

  • Gizem 20 Kasım 2014

    Buradaki yazıları herkes okuduğu için ilgileniyormuş gibi gözüküyorsunuz.Asla arama yapmıyorsunuz.Temsilcilerinizle görüştüğümüzde de telefonu yüzümüze kapatıyorlar.Modeminiz bizde.Türk Telekomlada siz uğraşın.İptal de etmiyorum.Para da ödemiyorum.Siz gerçekten müşteri memnuniyetini asla önemsemiyorsunuz.Aramadğınız sürece şikayetimi her yere yazacağım.

  • Superonline Temsilcisi14 Kasım 2014

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön