Superonline 3 Gündür İnternet Bağlantısı Yok!

Nilgün Ç. |

Tavsiye üzerine abone olduk, olmaz olaydık... 3 gündür bağlantı yok daha önce de kesintiler oldu.
Kullanamadığımız internetin faturasına da, cayma bedeline de itiraz ediyorum. Dalga geçer gibi papağan gibi hep aynı sözler sorun üzerinde çalışıyoruz böyle bir hizmet anlayışı olamaz.

Alt yapı çalışması var eminim bu sorunları yaşayan herkese aynı şeyler söyleniyor, beceremediğiniz işi yapmayacaksınız. Her türlü hakkımı arayacağım. Siz şaka mısınız? Sinirlerim bozuldu artık.

Mağdurum da mağdurum...

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Nisan
  12:53

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 08 Nisan
  10:35

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0850 222 0 222 nolu hattan 08.04.2016 10:35'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 08 Nisan
  09:27

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE