23 Mart 2013

Superonline 3 Gündür Bağlantı Yok, İlgilenen Yok, Hizmet yok!

Uzun süredir Superonline kullanıcısıyım. Kısa süreli kesintilere alışığım, bu kesintiler sık sık tekrarlanmakla birlikte genelde 24 saati geçmeyen kesintilerdi. Fakat 3 gündür evimden internete girememekteyim.

Defalarca arıza kaydında bulunmamıza rağmen gelip ilgilenen olmadığı gibi çağrı merkezinden verilen hizmetin tutarsızlığından da bıktık. Sorunumuzu her seferinde teknik destek birimine belirtmemize rağmen, kimi zaman telefon suratımıza kapanıyor, kimi zaman sorunu dinleyen yetkili alakasız bir şekilde abone işlemlerine bağlıyor, kimisi ise sorunun bölgesel olduğunu söyleyip geçiştiriyor sanki 3 günlük bölgesel sıkıntı olabilecekmiş gibi. Artık aramaktan ve beklemekten bıktık ve bezdik.

Zeynep 56 Okunma

Cevaplar

 • Zeynep28 Mart 2013

  8.gündeyiz halen internetimiz yok. Bravo Superonline ve fiberant

 • Zeynep27 Mart 2013

  Superonline ve Antalya'daki taşeronu fiberant bir haftadır bizi mağdur etmektedir. İki sitenin (7 tane 9 katlı binanın) internet sisteminin elektriğini bizim binanın ortak kullanım elektriğine bağlamaları nedeniyle sistem yükü kaldıramamakta sık sık asansörümüzü ve aydınlatmamamızı kullanamadığımız gibi bir haftadır iki sitenin superonline aboneleri iNTERNET kullanamamaktadır. Superonline'a mail ve telefonla defalarca ulaştık ama genel olarak sorunu anlamaktan ve çözmekten uzak baştan savıcı cevaplar verdiler. Antalya'daki taşeron fiberant ise sorunu başka bir taşerona havale etmiş, onların ilgileneceğinden bahsediyor. superonline abonesine karşı sorumsuz, taşeronları ise ayrı bir alem.

 • Superonline Temsilcisi25 Mart 2013

  Teknik destek birimimiz müşterimiz ile telefonla iletişime geçecek ve gerekli tüm kontrolleri gerçekleştirecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Zeynep25 Mart 2013

  an itibariyle 5.gündeyiz halen sorun devam etmekte.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön