Superonline 3 Gündür Arıza Var!

Burak G. |

522****8 no.lu internet abinesiyim ve 16 Ağustos saat 14. 00 civarı internetim kesildi. Çağrı merkezi genel bir arıza olduğunu söylüyor ama ne arızanın nedenini söylüyorlar (ya da ne zaman gidericeleğini) ne arıza tespit için teknik ekip gönderiyorlar ne de şikayet kaydı oluşturuyorlar. İnternetimin açılmaması durumunda tüketici haklarına başvuru yapacağım.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak G.
  20 Ağustos
  10:37

  52299268 no.lu internet abinesiyim ve 16 Ağustos saat 14. 00 civarı ınternetim kesildi. Çağrı merkezi genel bir arıza olduğunu söylüyor ama ne arızanın nedenini söylüyorlar (ya da ne zaman gidericeleğini) ne arıza tespit için teknik ekip gönderiyorlar ne de şikayet kaydı oluşturuyorlar. İnternetimin açılmaması durumunda tüketici haklarına başvuru yapacağım

 • 19 Ağustos
  09:52

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE