Superonline 3 Defa Elektrik Kablolarımı Kopardılar!

Burak A. |

Ankara Çankaya Birlik Mah. 448. Cadde adresinde ikametgah etmekteyim. Şirketinizin taşeronu firması 2 Aslan inşaat adlı firmadan şikayetimi dile getirmek için e-mail attım. Alt yapı çalışması gerçekleştirirken 1 hafta içerisinde 3. kez elektrik kablolarını kopardılar usta başı ile yaptığım görüşmede dalga geçermiş gibi Başkent Elektrik tarafından güzergah hattın ait proje almadıklarını rastgele kazı yaptıklarını öğrenmiş bulunmaktayım. Bu firmanın burada çalışmamasını verilen hasarın en kısa sürede onarılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Temmuz
  10:05

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 28.07.2016 10:00’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 27 Temmuz
  16:41

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE