Superonline 3 Aydır İnterneti Taşıyamadılar..

Can Mahmut D. |

3 aydır Eski evimden yeni evime nakil işlemini tamamlayamadılar. Hepsinden önce üye olmadığım Turkcell TV paketleri yüzünden nakil işlemlerini başlatamadılar. Ondan sonra üyeliğimi iptal ettirmek isteyince bana kampanya teklif edip en kısa zamanda problemimi çözeceklerini belirttiler. Sonra gene ne arayan var ne soran.

Taşındıktan 2 ay sonra en az 100. aramamı gerçekleştirdim ve sonunda nakil işlemimi başlatabildiler. Ama sonra ne oldu? Bana iptal biriminin teklif ettiği kampanyadan eser yok. O yetmezmiş gibi bir de yanlış adrese Türk Telekom u yönlendirmişler. Eve Türk Telekom bağlantı yapmadığı için gelen Superonline görevlisi de bağlantı yapamadı.

Kendi uğraşlarım sonucu zar zor Türk Telekom' a ana bağlantıyı yaptırdım. 1 haftadır da gene Superonline' i bekliyorum eve gelip kurulum yapacak diye. Artık yasal yollara başvurmanın ve dava açmanın vakti. Gerekirse 5 sene uğraşacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  07:54

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 22.06.2016 16:17’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 15 Haziran
  09:20

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE