Superonline 3 Aydır Çözülemeyen Sorun!

Kadir Ali Ş. |

Fiber kullanıcısıyken, taşındığım için ve taahhüdüm olduğu için yalın ADSL'e geçtim. Fakat internet hızım 8 MBPS'yi olması gerekirken 3 MBPS'yi geçmiyor. 3 aydır sürekli iletişim halindeyim. Sürekli teknik servis yönlendiriyorlar ama ne gelen var ne giden. 2 kez arayıp gelmediler. Güya bugün geleceklerdi. Kimse gelmedi. 3 aydır aynı konu olur mu? Teknik servis gelip benim ev tesisatını değiştireceğimi bile bildirmiş. Benim adıma konuşmuşlar. Takım lideri özel olarak ekip yönlendirmesine karşın kimse gelmiyor. Üyelikten çıkacağımı söylediğimde para isteniyor.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  16:23

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 19.03.2016 16:20’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 19 Mart
  09:25

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE