Superonline 25 Gündür İnternetim Bağlanmadı.

İbrahim B. |

Neredeyse 1 aydır bu konuyla uğraşıyorum.Adres değişikliği nedeniyle internetimi taşımak istedim.Fakat yeni taşındığım yerde fiber olmadığı için adsl' e geçişim sağlandı.Modem geldi, bağlantıyı bekleyin dendi. Gidiş o gidiş.25 gündür bağlantı yapılmadı. 20' nin üzerinde müşteri hizmetleri araması yaptım.

Online merkezden şikayetimi bildirdim ama cevap hep aynı, form oluşturuyoruz, ilgilenecekler. Kimsenin ilgilendiği yok! Bir de adsl'e geçtim diye tekrar 24 ay taahhüt imzalatıldı tabi. Şimdi cayma bedeli ödemeyeyim diye çıkıp gidip başka bir firmadan internet de satın alamıyorum. Tüm bunların üzerine, bir de kullanmadığım internetin 50,50 tl faturasını göndermişler. Tüketici mahkemesine gideceğim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim B.
  23 Eylül
  11:26

  Sadece buraya inceleme yapılıp dönülecek diye cevap yazıldı. Bunun dışında ne sorunum çözüldü, ne çözüme yönelik bir çaba sarf edildi, ne de bana dönüş yapıldı.

 • 16 Eylül
  15:52

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE