28 Ekim 2016

Superonline 20 Günlük Kullanımda Fahiş Tutarda Bedel İstiyor!

Superonline müşteri hizmetleri ile ilgili 1 saatlik görüşmede halledemediğim sorunumuz.
20 gün önce Telefon ve internetimizi Superonline taşıdık daha doğrusu taşımak istedik. İnternetimizi yalın İnternet diye bağlayıp telefonumuzu taşıyamadılar. 20 yıldır iş yerimizde kullandığımız telefon numaramız Superonline elemanlarının beceriksizliği yüzünden iptal oldu. 20 gün telefonumuz çalışmadı. Bunun üzerine Türk Telekom'a başvurarak yeni hat bağlatıyor gibi 20 yıllık numaramızı tekrar talep ettik.

Tabilki normal olarak Superonline ürününü de bir ay dolmadan iade etmek istiyoruz. Ama bize 20 güne istedikleri bedel 280 TL! Bizde yirmi gündür çalışmayan telefonumuz yüzünden oluşan ticari kaybımızı talep ediyorum. Mağduriyetimizin giderilerek cayma bedeli falan alınmadan ürünün iade alınmasını talep ediyorum.

Ahmet 53 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 29 Ekim 2016

    Evet doğru aradılar da. Parayı mecbur ödeyeceksiniz diye aradılar. Yani sorun çözümü konusunda bu kadar sorumsuz bir firma görmedim.

  • Superonline Temsilcisi28 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 28.10.2016 09:23’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi28 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön