Superonline 20 Güne Aktif Edilmeyen Bağlantı!

Salih C. |

1 Eylül'de başvurmuş olduğum Superonline yalın internet için 20 Eylül tarihine kadar bağlantım gerçekleşmediği için iptal ettim. Bu süreçte bağlantım ile ilgili durumu öğrenmek için defalarca telefon görüşmesi yaptım,yaklaşık 150 kontör harcadım. İstanbul Güneşli 'de yaşadığımı ,ormanda yaşamadığımı,2013 yılında olduğumuzu teknolojinin her yerde olduğunu defalarca ilettim ancak bağlantı 20 gün boyunca aktif olmadı.Ve iptal süreci sonun da modemi teslim etmek için 2 farklı Superonline bayiisine gittim ancak iade teslimi almadıklarını ilettiler.

Sabah yine aradım,çalıştığımı,saat 19:00 da çıktığımı,kargo ile teslim edebileceğimi ilettim,yok diyorlar. Şikayetçiyim bu firmadan,yoruldum artık.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Eylül
  14:31

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Salih C.
  24 Eylül
  18:40

  Tam 20 gün beni çileden çıkardı.Halen ızdırap olmaya devam ediyor.Modemini teslim edemiyorum.Gelip almıyorlar,kargo yapıyım diyorum adres vermiyorlar.Kontörlerim ziyan oldu.