Superonline 20 Gündür Yapılamayan Nakil!

Yiğitcan A. |

Mevcut Superonline yalın internet abonesi olarak yeni taşındığım binada fibere geçiş talep ettim. Ancak binada fiber altyapısı olmasına rağmen müşteri hizmet yetkilisi beni yeniden zorla ADSL nakli yaptırdı. Aynı gün ben tekrar fiber talep ettim ve hemen çözüyoruz dediler. Olay kalite birimine gitti haklı olduğum anlaşıldı ancak olaydan 20 güne yakın süre geçmesine rağmen henüz benim ADSL'im bile iptal edilmemiş. Güya fiber bağlama süresi 3 iş günüydü. 15 gündür günde en az 5 defa aramama rağmen kimse ilgilenmedi bile. Olayı tüketici mahkemesine de taşıyorum. Herkes yalan söylüyor ve sürekli oyalıyor müşteriyi. Kimse işini yapmıyor.

Etiketler :

Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yiğitcan A.
  02 Ekim
  16:37

  Evet gerçekten çok güzel bilgilendirme yaptınız, arayıp, " bir şey yapamayız süreç bu" dediniz. Cidden ilginiz alakanız acayip, umuyorum aynı açıklamayı tüketici heyetine, mahkemelerine de aynı pişkinlikle yaparsınız.

 • 02 Ekim
  14:15

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE