20 Ekim 2016

Superonline 20 Gündür İnternet Yayını Yok Sorunu Çözmüyorlar.

Kullanıcısı olduğum yalın ADSL internet aboneliğine ait hatta yaklaşık 20 gündür sinyal yok. İlgili firmanın çağrı merkezine defalarca arıza kaydı açtırdığım halde, bizde sorun gözükmüyor binanıza ait iç tesisatta sorun var deniliyor. Ancak firma yetkililerine evimizin müstakil bir ev olduğu ve iç tesisatın bulunmadığı, dışarıdan gelen Türk Telekom'a ait kablonun direk modeme girdiğini, dolayısıyla iç tesisatta arıza olamayacağını bir türlü anlatamadık. Sorumsuz, ilgisiz ve müşteri memnuniyetinden uzak bir yaklaşım içinde olan bu firmadan bir çözüm bekliyorum.

M.fatih 239 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi10 Kasım 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 09.11.2016 17:52’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • M.fatih31 Ekim 2016

  Yaklaşık bir ay oldu hala sorunumuz çözülmedi, bilgi verende yok haklı sebeple aboneliğimiz iptalini talep ettim ceza ödersiniz diye yanıt aldım. Bu nasıl bir iştir?

 • M.fatih20 Ekim 2016

  Superonline firması tarafından Cep telefonuma böyle bir mesaj göndermişler. Yaşamış olduğunuz ariza alt yapı ekiplerimiz tarafından kontrol edilmiştir. Bina girişine kadar sorun olmadığı, bina içinden modeme kadar olan kablolama da sorun olduğu tespit edilmiştir. Bina içi kablolamanızı bir elektrikçiden destek alıp kontrol ettirmenizi rica ederiz.? Firmanın çözüm yolu gerçek dışı beyanla oluyor herhalde. Çünkü; Firmadan ne altyapı ekibi geldi kontrole, ne de binamızda iç kablolama mevcut değil. Başta da belirttiğim gibi dışarıdan gelen Türk Telekom'a ait kablo direk modeme giriyor.

 • Superonline Temsilcisi20 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön