11 Şubat 2014

Superonline 20 Gündür Bağlanamayan İnternet!

Kullanmış olduğum fiber internetimi taşınmamdan dolayı Yalın Adsl'ye geçirmek için başvurumu yaptım. Bugün ilk başvurumun üzerinden tam 20 gün geçti ve defalarca kez Superonline yetkilileri ile bağlantı kurmama rağmen sizi anlıyoruz ve mümkün oldukça hızlı bir şekilde işinizi halletmeye çalışıyoruz dan başka birşey söyleyemediler.

Aslında bu süreç içerisinde birkaç defa yaptıkları yanlışlar yüzünde bu durum uzamıştır ancak buradan yazılamayacak kadar uzun.

Taahhütlü olarak kullandığımdan dolayı internetimi iptal edip edemeyeceğimi bilemiyorum. Kabahatli olduklarından benim tek taraflı iptal olanağım var mıdır?

Cemil 47 Okunma

Cevaplar

  • Cemil 14 Şubat 2014

    kesinlikle ve kesinlikle kimselere superonline ı tavsiye etmiyorum. sizinde 22 günde internetinizin bağlanması hoşunuza gitmeyecektir.

  • Cemil 14 Şubat 2014

    belirttiğiniz herşey yapıldı. görüşme olsun, 0850.... numaranız olsun, e-posta göndermek olsun hepsi yapıldı. fakat telekom yetkilisi dün geldi. yani tam 22 gün beni beklettiniz. hakkımı bu kuruma helal etmiyorum.

  • Superonline Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 13.02.2014 10:07:06 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön