Superonline 2 Mayıs'ta Başlayan Adres Nakil Talebimiz...

Elif Ç. |

2 Mayıs da online işlemlerden 11 Mayıs'ta adres nakil talebinde bulundum. 3 Mayıs'ta beni aramışlar duymamışım. Aynı gün ben Superonline'ı geri aradım. Bana ileri tarihli bir nakil talebi kabul edemediklerini söylediler. Bende o zaman hemen 3 Mayıs için adres nakil talebimizi kayıt etmelerini rica ettim. Tamam dediler.

Bir iki gün sonra online işlemlere baktığımda bilgimiz dışında konu kapatılmış. Daha sonra tekrar tekrar online işlemlerden adres nakil başvurusu yaptım ama sistemden girip iptal ediyorlar. Telefon ile arayıp bilgi de vermiyorlar. Eğer buradan da bir çözüm çıkmaz ise BTK'ya başvurmayı düşünüyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif Ç.
  19 Mayıs
  18:19

  14 Mayıs Cumartesi değil 16 Mayıs Cumartesi olacaktı. Yanlış yazmışım.

 • Elif Ç.
  19 Mayıs
  11:12

  Bugün 19 Mayıs hala internetim ve telefon yok. 14 Mayıs Cumartesi arayıp işlemler devam ediyor denildi. Türk Telekom a talep iletildi dediler. o gün bugün kimseden ses yok.

 • Elif Ç.
  16 Mayıs
  17:06

  Bugün 16 Mayıs. Ne arayan var ne soran. Bu sabah 0212 bir numara aradı, açtık ama karşı taraf dan ses gelmeyince biraz bekledik ve kapattık. Ben nakil başvurusu yapıyorum, onlar girip iptal ediyorlar.

 • Elif Ç.
  13 Mayıs
  19:59

  12Mayıs günü yapmış olduğumuz adres nakil talebini 13 Mayıs da bugün yine iptal etmişler. Biz de yeni bir nakil kaydı açtık online işlemler üzerinden. Şaka gibi... Böyle Saygısızlık görmedim. Bu nedir?

 • Elif Ç.
  13 Mayıs
  14:56

  Fotoğraf eklemek istiyorum ama olmuyor. o fotoğraflarda online işlemlerde bilgimiz dışında yapılan iptaller görülebiliniyor.

 • 13 Mayıs
  10:31

  Müşterimizin nakil talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE