Superonline 2 Haftadır İnternet Problemiyle İlgilenmiyor.

Ali K. |

Yaklaşık 10 gündür internet problemi yaşıyorum işyerimde. İşlerim hep kaldı arıyoruz arıza kaydı alıyorlar ama sonuç yok. Hep aynı bahaneler kotayı geçtiğim söyleniyor kotayı geçtiğimi kabul ediyorum fakat erişim yok gibi bir şey önceki aylarda kotayı dolduruyordum hız düşüyordu ama böyle olmuyordu. Acilen sorunumun düzeltilmesini istiyorum aksi takdirde başka firmaya geçiş yapacağım.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali K.
  09 Mart
  14:10

  36596249486 t.c. No.lu müşteriyim. Yaklaşık 1 aydır Superonline ADSL internet problemiye adeta ızdırap çekiyoruz. Defalarca arıza kaydı açtırdım çağrı merkeziyle onlarca görüşme yaptım ama nafile bir adım bile gelişme yok en yakın zamanda başka operatöre geçeceğim

 • 24 Şubat
  09:41

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 23 Şubat
  09:54

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE