Superonline 2 Haftadır İnternet Bağlayamama Sorunu...

Berhan Alp Y. |

20 Ağustos 2016 tarihinde Superonline'a internet bağlantısı başvurusunda bulundum. Aynı zamanda Turkcell müşterisi olmam sebebiyle ortak faturalandırma yapılan bir kampanyadan yararlanabileceğim söylenerek 3 gün içerisinde bağlantınız gerçekleştirilmiş olur denilerek abonelik işlemleri başlatıldı. O günden bugüne geçen zamanda tam olarak 3 defa bağlantı yapılmama suçu Türk Telekom'a atıldı, 1 defa bina içerisindeki bağlantıda sorun olduğu söylenerek tarafıma elektrikçi çağırtıp kontrol yaptırıldı. Bu olay her müşteri hizmetlerini aradığımızdaki kayıt altına alınan konuşmalarda mevcut. Bugün internet başvurumun iptali için aradığımda henüz kurulum aşamasında görünüyor deyip iptale de direndiler. Kaldı ki ucuz da değil normal şartlarda.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Eylül
  13:14

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 04.09.2016 17:03’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Berhan Alp Y.
  04 Eylül
  21:03

  Evet söz konusu iş yapmamak olunca müşteri hizmetleriniz iletişime geçip aboneliği iptal ettiler. Ayrıca Turkcell'in ne kadar kaliteli bir marka olduğunu gösterir biçimde önceki gün verilen 2 GB hediye internet paketini de iptal ettiler:)). Bu kalitedeki bir firmaya bulaştığım için çok pişmanım, en kısa sürede cep telefonu hattımı da değiştireceğim.

 • 02 Eylül
  15:12

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE