Enes U. Teşekkür Mesajı

Sorunum çözüleli 6 gün oluyor, teşekkürler

Superonline 2 Gündür İnternetim Yok Hala Çözüm Yapılmadı.

Enes U. |

Yeter artık, sıkıldım sizin ciddiyetsizliğiniz den kaç defa ilettim modemimde DSL ışığı yanıyor internet ışığı yanmıyor diye. Sizden rica ettim Superonline servisinden birini yollayın modemime baksın diye ama hala Türk Telekom ekiplerini yolluyorsunuz. Adamlara rica ediyorum modemime bakar mısınız diye adamlar bakamayız diyorlar haklılarda zaten. Derhal mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Enes U.
  16 Eylül
  18:03

  Sorunum çözüleli 6 gün oluyor, teşekkürler

 • 13 Eylül
  16:11

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 13.09.2016 16:10 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun giderilerek müşterimize bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00'yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Enes U.
  10 Eylül
  15:47

  Cevap verdiğiniz aradığınız için teşekkür ederim, şu an Superonline ekiplerinin gelmesini ve sorunumun çözülmesini bekliyorum.

 • 10 Eylül
  09:33

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE