Selim U. Teşekkür Mesajı

Gerekli işlemler şu an için yapılmıştır.
Teşekkürler

Superonline 2 Gündür Gönderdiğim Faksı İşleme Alamadılar!

Selim U. |

Alt yapı olmamasından dolayı hizmet alınamadığı için hizmet iptal işlemi yapılıyor. Bunun için faks gönderdim. Peş peşe gönderdiğim 2 adet faks dan sadece 1 tanesi bize ulaştı deyip diğerini işleme almadılar. Mail gönderdim tekrar faks çektim tekrar mail gönderdim bir evrakı alıp da işleme koyamadılar ve bundan dolayı bende kullanmadığım hizmet için her geçen gün para ödemek zorunda kalıyorum.

2015 yılına geldik elektronik faks diye bir şey var herhalde faks makinesinin başına 1 kişiyi koydular gelen faksı o alıyor. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Aralık
  16:22

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 16.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yararlandığı kampanyanın iptal koşulları hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Selim U.
  18 Aralık
  16:09

  Gerekli işlemler şu an için yapılmıştır.
  Teşekkürler

 • 18 Aralık
  15:48

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE