Superonline 2. Bir Borç Daha Çıkardı!

Mesut B. |

Superonline, 5115**** no'lu internet hattımı 28.12.2012 tarihinde iptal ettirdim daha sonra avukatlık oldum. Avukata tüm borcumu yatırdım hatta borcumun kalmadığına dair imzalı belge aldım. Dün evime 2. bir ödeme borcu geldi hem de avukatlıktan avukatlık bürosunu aradığımda modeminizi göndermediğiniz için borç çıkmış diyorlar fakat aradan aylar geçmiş bana en ufak bir bilgi vermediler ne Superonline ne de avukatlık bürosu. Borç birikiyor. Ben bu borcu kabul etmiyorum hatta isterlerse modemleri hala duruyor geri isterlerse bayilerine teslim edebilirim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mesut B.
  07 Mart
  09:53

  Henüz bana bir geridönüş yapılmadı lütfen çözün bu olayı modem bende duruyor istenildiği takdirde bayilerinize geri gönderebilirim haksız yere para ödemek istemiyorum.

 • Mesut B.
  06 Mart
  08:42

  Verdiğiniz numaradan aradım fakat hiç yardımcı olamadılar
  2.si verdiğiniz e-postayada mail attım ama bakıyorum mailinize değilde sikayetvar.com'daki şikayete daha hızlı cvp verdiniz

 • 05 Mart
  20:46

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE