01 Kasım 2016

Superonline 2 Aydır Hizmet Sağlamıyor, Oyalıyor!

Haziran ayının sonuna kadar sıkıntısız olarak internet kullandığım evimden başka bir eve taşınıp eylül ayı başında eski evime geri döndüm. 30 Ağustos sabahı internetimin taşınacağım eve (eski evime) taşınması için başvurdum. Superonline ekipleri, taşıma işlemi için başvurduğum tarihten beri bir çok kez müşteri hizmetleri ile görüşmeme, Twitter'dan sıkıntımı belirtmeme rağmen sorunu çözemediler. Şu güne çözeceğiz, üst birime ilettik gibi bahanelerle sürekli oyalama halindeler. İptal işlemi için başvurduğumda işlemi gerçekleştirmemek için bahaneler ürettiler.

Tek amacı internet hizmeti sağlamak olan Superonline, iki aydır internet sağlayamadığı gibi ekiplerini eve yönlendirmemek için en ufak çaba sarf etmiyor. Hizmet sağlayamamasının yanında iptal işlemi gerçekleştirmeyip faturalandırmaya devam ediyor.

Umut 148 Okunma

Cevaplar

 • Umut16 Kasım 2016

  13.11.2016 17:41’de yaptığımız görüşmede, ekiplerin sorunu giderdiği aktarılmış bende şehir dışında olduğum için kontrol edemediğimi dile getirmiştim. Evime geri döndüğümde modeme bakınca değişen hiçbir şey olmadığı görülüyor. Yine DSL sinyali yok. Yine internet yok. Turkcell Superonline hizmet vermemeye devam ediyor.

 • Superonline Temsilcisi15 Kasım 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 13.11.2016 17:41’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Umut04 Kasım 2016

  Çarşamba günü iletişime geçen ekiplere sistemimi elektrikçiye gösterdiğimi söylemem üzerine anlaştırır kutusunu kontrol etmek için Telekom ekipleriyle görüşüp bana hemen dönüş yapacağını Telekom ekipleri gelmezse kendi ekiplerini yönlendireceklerini söyledi. Ekipler geldiğinde sıkıntı çıkmaması için iki gün evde bekledim, ankastre kutusunun arkasına not bıraktım. Telefon görüşmemizin 24. saatinde daha önce istemediğimi sadece evime internet istediğimi belirtmeme rağmen rüşvet vari hareketle 4 GB mobil internet paketi gönderdiler. 51. Saatte iki aydır attıkları mesajın* aynısı bana yönlendirerek cevap verip sorunu çözmeden şikayeti kapattılar.

 • Umut02 Kasım 2016

  Sabah 09.03 deki konuşmamızda, Telekom ekipleriyle görüşüp size hemen döneceğim demiştiniz. 15.00 olmasına rağmen hala evde sizi bekliyorum.

 • Umut01 Kasım 2016

  Müşteri hizmetlerinizi aramaktan dakikam kalmadı, kayıtlardan bir ayda ne kadar dakikamı sizle kullandığımı görebilirsiniz. Sorunumun çözümünü bir an önce sizin aramınız ve ekibinizi göndermenizle çözülmesini bekliyorum.

 • Superonline Temsilcisi01 Kasım 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön