Superonline 19 Gündür İnternet Yok.

Eşref Can Ç. |

2 aydır kullanmakta olduğum Superonline 24 VDSL internet hattımın bağlı olduğu T. telefon hattımın iptali sonucu, Superonline'a 24 VDSL internetimin "yalın" olarak hizmete devam etmesi için müşteri hizmetleri aracılığıyla başvuruda bulundum. Yapılan ilk görüşmede 5 iş günü içinde geçiş işleminin tamamlanacağı söylendi. 5 iş günü sonra aradığımda da 7 iş günü dendi. 7. iş günü sonunda da işlem hala gerçekleştirilemeyince konu bir üst mercilere iletildi dendi müşteri hizmetleri tarafından. Bu esnada ben "hizmet@superonline.net" mail adresine de birkaç defa durumu izah etmem rağmen maillerim cevapsız bırakıldı. Home Office çalışan biri olarak uğradığım zararın hesabını yapmak bile istemiyorum. Ayrıca 2 ay önce de Superonline'a T.'dan taahhüt iptali yaparak geçmiştim. Ayrıca ödemeyi vaat ettikleri 200 TL taahhüt iptal bedelini de ödemiyorlar internet aktif olmadığı için.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Eylül
  09:54

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 06.09.2016 12:25’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Eşref Can Ç.
  21 Ağustos
  10:27

  Bu şikayetlerimizin de işe yarayacağını düşünmüyorum artık. Çünkü tek yapılanın firmanın üsleri tarafından, müşteri hizmeti çalışanlarına, bu tarz şikayetlerle ilgili durumları bir an önce özür ile savuşturup, müşteriyi sakinleştirip işin ilerleyişini hukuksal boyuttan uzak tutturmaya çalışmaları talimatı olduğunu düşüyorum. Evet hemen aradılar. Benim kendilerini kaç günlerdir aradığımda verilen tepkinin aynıyını sergilediler yine. "Özür dilemek". Çözüm sıfır. Emin olun aboneliğimi iptal edip yenisini bağlasalardı şimdiye konu hallolmuştu. Çünkü problem çözmek değil, satış yapmak üzerine kurulu bir politikaları var sadece.

 • 20 Ağustos
  09:02

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE