Superonline 17 Gündür İnterneti Bağlayamadı!

Sebahattin Ş. |

17 gündür internetimin bağlanmasını bekliyorum. Her gün iletişime geçmeme karşın T****'ten hat bekledikleri bahanesiyle geçiştiriliyorum. Ne zamana kadar bekleyeceğimi ya da ne yapılması gerektiğini bilmiyorum. Bu devirde internet bağlantısı için 17 gün beklemek mi yoksa internet sağlayıcısı tarafından hat yok gerekçesiyle oyalanmak mı daha garip bilmiyorum. Mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini umuyorum. Aksi takdirde yasal yolları denemekten başka bir çarem kalmayacak.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  09:53

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 27.09.2016 15:52’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 24 Eylül
  09:31

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE