23 Kasım 2015

Superonline 16 MB Yalın İnternet İlk Gün 0.3 MB 2. Gün İnternet Tamamen Gitti!

Superonline 16 MB yalın internet aldım, fakat ilk gün hızım 0.3 MB gibi bir hızdı. Bugün ise internet tamamen gitti. Müşteri temsilcisi ile görüştüm 48 saat içinde size bilgi vereceğiz dediler. Tabii bu arada ben internet hizmeti almadığım halde bunun parasını ödemek zorundayım.
Bir an önce sorunun kalıcı olarak çözülmesini talep ediyorum. Daha ilk günden böyle bir hizmet vermesi beni gelecek için çok karamsar olmama neden oluyor.

Serkan 91 Okunma

Cevaplar

 • Serkan02 Aralık 2015

  Bugün internet hız sorununz çözüme ulaştırılmıştır. Diye bir SMS yolladı Superonline ads. Çok komik sorunu kendilerinin çözdüklerini sanıyorlar. Sorun çözüldü çünkü üyeliğimi iptal ettirdim. Bunu bile kendi başarı hanelerine yazacaklar.

 • Serkan24 Kasım 2015

  Bugün müşteri hizmetleri sorun ile ilgili henüz herhangi bir işlem yapılmadığını belirtti. Bana 20 yıl önceki hızı hak gören Superonline sorunumu bugün çözmeli aksi takdirde üyeliğimi hemen iptal ettireceğim.

 • Serkan23 Kasım 2015

  Turkcell Superonline dan arayan kimse olmadı. Hızım 0.3 MB bile değil artık 0.1 MB ile 0.2mb arası gidip geliyor. Fakat faturada 16 MB hizmet verdiklerini söyleyip para talep edilecek. İlk günden beni Superonline müşterisi olmaktan beni pişman ettiler. Tebrik ediyorum kendilerini

 • Superonline Temsilcisi23 Kasım 2015

  Müşterimizin hız sorununun incelenmesi ve problemin giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön