Superonline 1.5 Mb/s İnternet Hızı!

Kubilay K. |

8 MB /S' ye kadar olması gereken hızım yalnızca 1.5 MB/ S! İşin ilginci 3 gün öncesine kadar ben 8 MB/S' yi alıyordum, 1 Kasım pazar günü artık ne olduysa çalışma başlamış, 3 gün oldu hala değişen bir şey yok. 3 gündür yapacağım işlerimi erteliyorum, daha fazla da ertelemek zorunda kalacağım görünen o ki.

Aradığım müşteri temsilcisi arızanın daha süreceğini söyledi. Çalışma olduğuna dair ne bir bilgilendirme var ne bir haber! Biz arayıp zorla öğreniyoruz sürekli! Bir çalışma bu kadar uzun süremez bu kadar uzun süre tüketici mağdur edilemez! Superonline gibi bir firmanın kurumsallık anlayışı bu olmamalı. Ücretini ödediğim hizmeti almak istiyorum...

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kubilay K.
  07 Kasım
  13:55

  Firma dönüş yaptı evet ama bilgilendirme yetersiz. 1 hafta oldu internetimdeki sıkıntı giderilmedi. Şahsi işlerimi sürekli ertelemek durumunda kalıyorum. Daha ne kadar uzayacak bu süreç?

 • 04 Kasım
  09:19

  Müşterimizin hız sorununun incelenmesi ve problemin giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE