10 Şubat 2014

Superonline 15 Günlük Modem İadesi!

Daha 10-15 gün önce Superonline üyesi olduk ve dün modemimizin bozuk olduğu yeni modem almamız gerektiği tarafımıza bildirildi. Superponline ın toplam üç-beş tane olan bayiileri de şehrin en ücra yerlerinde maalesef ve bana bunlardan birine bizzat gitmem gerektiği söylendi.

Daha yeni gelmiş bir modemi ben bozmuş olamayacağıma göre bunun cezasını şehrin tuhaf yerlerine giderek benim ödemem nasıl bir ayıptır? Ben kapımın önüne kadar gelip 10 gün önce nasıl bozuk modemi getirdiyseniz ayısını yapmanızı istiyorum haklı olarak. Ve bunu yapamıyorsunuz, üyeniz olduğuma ilk haftalardan pişman ettiniz.

Duygu 86 Okunma

Cevaplar

  • Duygu 26 Mart 2014

    su an evimde superonline kullanmaya devam ediyorum ama modemi beni ayaklarına getirtip degiştirttiler, bunu da unutmam! Bu konuyla ilgili prosedür böyle dediler, gidip modemi kendim almak zorunda kaldım Allahın Seyrantepe'sinden.

  • Duygu 14 Şubat 2014

    valla verdiginiz bi bilgi yok, aradık taradık kagıthanedeki subenize gidip aldık. Bilgi verfmek degil bu saçma hizmet mantıgınızı düzeltmek olmalı çözümünüz. Bu kadar büyük firmaya ben burda marketing öğretmeyeyim.

  • Superonline Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 11.02.2014 22:19:31 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön