18 Mart 2013

Superonline 15 Gündür Naklimi Yapamadılar!

15 günde nakil işlemi yapamayıp, nakil yapamadıkları adres için ertesi gün kurulum için gelen bir firmadır süperonlıne. Ve bunun içinde eski aboneliğin kurulumu için 150 tl ücretlendirme yapılıyor. Sebepte çok kolay siz aboneliğinizi iptal ettirmişsiniz. Bunlar beni aradı (C*** bey) yok özür dileriz yok pardon. Ben hallettireceğim Akın bey fatura probleminizi dedi. Beni sonra aradılar sizi arayan arkadaş sizle dalga geçmiş bu faturayı (S. S. ) ödeyeceksiniz dedi. Bende emredersiniz dedim yanıltmaca, 3 kağıt ne varsa bu firmada. Ben Şişliye giderek Müdürlerine anlatacağım bütün olanları.

Akın 48 Okunma

Cevaplar

  • Akın 19 Mart 2013

    Arkadaşlar gelin birlik olalım. Süperonline hepimizi bir şekilde kandırdı yalanlarıyla, 3 kağıdıyla. Böyle bir yalancı firmanın karşısında birlik olup Ulaştırma Bakanlığına her birimiz birer birer dilekçe vererek mağduriyetimizi belirtelim. Bakanlık kessin cezasını bunların. Yoksa burada yazarak bir sonuç alamayız. Bunlar hep aynı gözleri elleri hep bizim ceplerimizde. Bir halt beceremiyorlar sonra hep yalanla örtüyorlar. Sonra birey olarak seni beni arayıp işi hallediyorlar haberiniz olsun. Şikayetinizi basit bir dilekçe ile Ulaştırma Bakanlığı Haberleşme Genel Müdürlüğüne yollayın. Kesin çözüm alacaksınız unutmayın.

  • Superonline Temsilcisi18 Mart 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön