Superonline 15 Gündür Nakil İşlemim Yapılmadı!

Çağlar A. |

Ben bir iş yeri sahibiyim. İş adresimizi değiştirmemiz nedeniyle servis sağlayıcımız olan Superonline' a nakil talebinde bulundum. Fakat aradan 15 gün geçmesine rağmen ve bu 15 gün içinde defalarca müşteri hizmet yetkililerini arayıp defalarca şikayet kaydı oluşturulduğu halde hala bir çözüm çıkmamıştır.

Hatta müşteri hizmet yetkilisi sıkılmadan bir şekilde bu siteye şikayet etmem tavsiyesinde bulunmuştur. Benim müşterilerim 15 gündür telefonla bana ulaşamıyorlar. 15 gündür İnternet'e bağlanamıyorum ve bu hizmet alamadığım hizmetinde fatura bedelini benden tahsil edecekler. Bu şikayeti Superonline' ı büyük bir firma diye tercih edecekler nasıl bir firma olduğunu öğrensinler diye yazdım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağlar A.
  17 Aralık
  19:54

  Süperonline bnei akşam 9 da aradı. tekrardan telefonla konuşarak çözüm iletmeye çalıştı. biz 15 gündür telefonla bu işin yapılamadığını işyerimize bir teknik servis personeli göndermelerini talep ettiğimiz halde hala bir servis elemanı gönderemediler. Artık ben taahhüt bedelimi ödeyerek çıkmaya karar verdim ve bu hakkımı tüketici hakem heyetine başvurarak alacağım

 • 16 Aralık
  21:45

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE