Superonline 15 Gündür İnternetim Yok!

Nagihan Tuğçe K. |

5 senedir Superonline kullanıyorum ve böyle bir şey yaşamak beni çok üzdü. Gece çalışan internetim sabah artık çalışmamaya başladı. Superonline'a arıza kaydı bıraktık bizi aradılar. Türk Telekom baktı apartmana kadar internet var apartman içi bağlantınızı kontrol ettirin diye. Tabi bu işlemi 10 günde sonlandırdılar. Elektrikçi çağırdık, baktı ve bağlantıda hiçbir sorun olmadığını söyledi. Superonline' ı yine aradık sıkıntı sizden bizden değil diye. Yine arıza kaydı yapıldı ve 15 gündür evde internet yok hala bir sonuç yok.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ocak
  11:18

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 11.01.2016 11:15’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 11 Ocak
  10:31

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE