18 Ekim 2016

Superonline 15 Günden Beri Kullanamadığım İnternet!

02.10.2016 tarihinde kurulumu yapılan internetimi o tarihten itibaren kullanamıyorum. Kurulumu yapan yetkili Türk Telekom'un etiketleme yapmadığı için kullanamadığımı arıza kaydı yaptığını söyledi ve hallolacağını söyledi defalarca arıza kaydı yaptırmama rağmen Superonline şirketi sürekli sorunun bina kablolarında olduğunu SMS yoluyla bildirmektedir. Defalarca elektrikçi çağırdım ancak kablolarımda sorun olmadığını alt yapı sağlayıcısı Türk Telekom'un etiketleme yapması gerektiğini söylemiştir. Bunları sürekli Superonline bildirmeme rağmen şikayetim dikkate alınmamaktadır. Sürekli aynı SMS'i gönderip durmaktadırlar. Allah rızası için buradan bari bir sesimi duyun.

Simge 35 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi21 Kasım 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 12.11.2016 16:12’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Simge'nin Teşekkür Mesajı10 Kasım 2016

  40. Günde sorun halloldu ilgilendiği için Turkcell genel müdür yardımcısı Doğuş kuran beye çok ama çok teşekkür ediyorum. Umarım çok daha iyi yerlere gelir böyle ilgilenen bir insan görmedim sağ olsun.

 • Simge 22 Ekim 2016

  Etiketleme yapılmış yazmısım yanlış oldu. Etiketleme yapılmamış.

 • Simge 22 Ekim 2016

  Superonline sonunda yetkili servis gönderdi ve gelen yetkili etiketleme yapılmış dedi, sonunda Superonline bunu kabul ettirdim 2 günde içinde etiketleme yapılacığını söylediler bunun üstünden 5 gün geçti bekliyoruz Superonline pişmanlıktır.

 • Superonline Temsilcisi18 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön