08 Temmuz 2016

Superonline 15 Günde Bağlanamayan İnternet.

15 gün oldu Turkcell'in dört dörtlük kampanyasına geçtim. Eve bağlanması gereken interneti en az 5 -10 kez aramama rağmen bağlamadılar. Sebep olarak T**** bana ulaşamamış.Bir iletişim şirketi düşünün elinde tüm bilgileriniz var ama ulaşamıyorlar. Bu arada öğrendik ki bana ulaşamayanlar Superonline değil T***** imiş. Ne alaka demeyin onların alt yapısı da T****'a emanet. Güya biz T****'dan kaçtık kaliteli olsun diye Turkcell'e geçtik. Vesselam al birini vur ötekine. En son 9 gün içinde bağlamadıkları gibi birde güya benim talebim üzerine (iptal etmeyin dememe rağmen) bir de talebiniz iptal edildi diye mesaj atmışlar. Sonra mesaj yazdım şimdi de talebim inceleniyormuş yeniden. Allah'ım sen sabır ver. Ayrıca bir müşteri hizmetleri var ki evlere şenlik. O ona aktarıyor, o diğerine, oda bir başkasına, o ise bir diğerine arada sizin 15 - 20 dk'nız gidiyor.

Mehmet Ü. 182 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet Ü.12 Temmuz 2016

  Bu gün itibari ile aramanıza gerek kalmadı. Başka bir firmaya "cumartesi" başvurdum "pazartesi" bağladı. Sizin ulaşamadığınız kişiye (yani bana) ulaştılar, randevu verdiler, randevu saatinde gelince telefon açtılar ve internetimi bağlayıp gittiler. Demek ki ben ulaşılabilen bir insanım.

 • Superonline Müşteri Temsilcisi12 Temmuz 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Superonline Müşteri Temsilcisi11 Temmuz 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 11.07.2016 15:51'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • Superonline Müşteri Temsilcisi08 Temmuz 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön