Superonline 1,5 Aydır İnternet Bağlantısı Sorunlu!

Funda Z. |

Yaklaşık bir buçuk aydır internet arızalı. Biçibelki 20 defa aramamıza rağmen bunun için hiçbir şey yapılmadı. Hem kullanmadığımız dönemin faturası isteniyor hem de üyelik sonlandırmak için tazminat isteniyor ve o kadar arsızlar ki şikayet etmek en doğal hakkınız deniyor. Superonline gibi vurdum duymaz bir kuruluş hayatımda görmedim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Nisan
  11:45

  Sizi 07.04.2015 tarihinde 11:45’de aradık ancak ulaşamadık. Şikayetvar.com sitesi üzerindeki bilgilerinizden müşteri bilgilerinize ulaşamadık, bilgilerinizi biliyorsanız müşteri numaranızı yoksa sisteme kayıtlı irtibat numaranızı iletebilir misiniz?

  Şikayetinizi bildirmek için 0850 222 0 222 arayabilir veya hizmet@superonline.net mail adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 07 Nisan
  09:55

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE