Superonline 14 Gündür Yalın İnternet'e Geçiş Yapamadı.

Yılmaz K. |

5167*** müşteri numarası ile ortalama 3 senelik Superonline müşterisi olarak Telekom hattımı kapattırarak yalın İnternet kullanmak istedim. Bana söylenen, işlemler 3 ila 7 gün içinde sonuçlanacağı şeklinde olmasına rağmen 15 Kasım'da başlattığım yalın İnternet işlemleri bugün 29 Kasım olmasına rağmen hala sonuçlanmadı.

0 850 222 0 222 numaralı müşteri hattındaki çalışanlar her akşam aramalarımda aktivasyon devam ediyor ben aciliyetini bildiriyorum diyor ama hiçbir gelişme sağlanmıyor. İstanbul gibi bir metropolde bu kadar süredir müşterisini İnternet'siz bırakan bir firma.
Çok hızlı dedikleri pekte doğruyu yansıtmıyor sanırım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yılmaz K.
  03 Aralık
  13:01

  18 Gündür yalın internet geçiş problemimi çözemeyen bir firma olarak ay sonunda 1 aylık fatura bedeli talep etmeye utanacağınızıda hiç sanmıyorum...

 • Yılmaz K.
  03 Aralık
  12:55

  Tüm incelemeler yapılacak demenizin üzerinden 5 gün geçmesine rağmen hala bana ne ulaşan var ne de problemimizi çözen ilgili bir firma var....

  15 Kasım da başlayan yalın internet talebimiz 03 Aralık olmasına rağmen halaaaaa devam ediyor , ne dememiz gerekiyor bu konuda da çözüm sağlansın ?

 • 29 Kasım
  17:35

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"