Superonline 12 Gündür Giderilemeyen Arıza!

Umut U. |

22.04.2016 tarihinde oluşan arıza sonucu arayarak arıza kaydı oluşturdum, ilgileneceklerini bildirdiler. Daha sonra bina içi arıza olduğunu söylediler. Mesleğim olduğu için kendim cihaz bağlayarak kablolarda arıza olmadığını tespit ettim. Kendilerine bildirdim. Kendileri, arızanın Telekom kaynaklı bir arıza olduğunu, gerekli birimlere sorunu ilettiklerini bildirdiler.

Bugün aradığım 03.05.2016 müşteri hizmetlerindeki bayan,, bana sorunun Telekom alt yapısıyla alakalı olduğu bu durumlarda onların yapabileceği bir şeyin olmadığını söyleyip. 8802133098
no. 'lu kayıt numarası ile Türk Telekom'u aramam gerektiğini söyledi ki ben parasını ödediğim bir hizmet için neden Türk Telekom'u arayacaksam? Aradım, oradaki arkadaşlarda siz niye arıyorsunuz, Superonline'ın çözmesi gerekli dedi. Tekrar Superonline'ı aradım. Bu sefer de Türk Telekom kaynaklı değil, bina içi arıza gördüğünü söyledi. 12 gündür internet yok.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mayıs
  15:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 16.05.2016 15:51’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Umut U.
  10 Mayıs
  16:06

  3 mayıs'ta bu platformda şikayetimi dile getirmiştim. Dönüş yapıldı. Klasik görüşmeler. Değişen bir şey yok. Cuma aradım arıza kaydı görülmüyor dendi. İç tesisat arızası olabilir dendi. Acaba arıza giderildi mi düşüncesiyle kontrol ettim problem devam ediyor. Tesisatım sağlam. Tekrar müşteri. Hiz. Aradım bu sefer 22 Nisan arıza kaydının devam ettiği arızanın henüz giderilmediği bilgisi verildi. Tekrar aradım arıza kaydı görülmediği söylendi. Bugün aradım bina tesisatı sorunlu olabilir dendi. Sinirden gülüyorum artık. Toplamda 19 gündür giderilemeyen bir arıza. Tekrar söylüyorum kablo tesisatımda problem yok! !

 • Umut U.
  10 Mayıs
  12:36

  3 mayıs'ta bu platformda şikayetimi dile getirmiştim. Firma geri dönüş yaptı klasik görüşmeler. Değişen bir şey yok. Cuma aradım arıza kaydı görülmüyor dendi. İç tesisat arızası olabilir dendi tekrar. Acaba arıza giderildi mi düşüncesiyle kontrol ettim problem devam ediyor. Tekrar müşteri. Hiz. Aradım bu sefer 22 Nisan arıza kaydının devam ettiği arızanın henüz giderilmediği bilgisi verildi. Bugün tekrar aradım arıza kaydı görülmediği söylendi. Sorun giderildiğinde teyit amaçlı bilgi verilmesi gerekmez mi? Sinirden gülüyorum artık. Toplamda 17-18 gündür giderilemeyen bir arıza. Müşteri. Hiz. Zaten başka bir komedi. Bu yazıyı okuyan arkadaşlara tavsiyem özellikle taahhütlü aboneliklerde düşünün... çünkü ayrılmak istediğinizde de yüklü miktarda para ödemeniz gerekiyor. Yani hem mağdur ediliyorsunuz hem de aboneliğinizi bitiremiyorsunuz. En yetkili kişi müşteri. Hiz. Sorununuzu çözemiyorsunuz

 • 03 Mayıs
  14:41

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE