19 Mart 2013

Superonline 12 Gündür Bağlanamayan İnternet!

14-15 gün önce abonelik işlemimi 16 mbps olarak alındı bu esnada 16 mbps desteklenmez ise müşteri temsilcisini tekrar arayıp 8 mbps kadar düşürülmesini söylendi. Abonelik sürecinin 3 gün sonrasında cep telefonuma bir sms geldi bende geri dönüş yaptım ve hattımın 8 mbps desteklediğini belirtildi, Desteklenen bu hızı kabul edip bağlantımın 11 Mart - 15 Mart arası yani hafta içi açılır diye bilgi verildi.

Bu gün yine beni müşteri temsilcisi arayıp hattımın 16 mbps desteklemediğini söyledi halbuki biz 16 mbps geçtik 8 mbps olarak hizmet almak için mutabık kaldık ve ben bir programcıyım kendi şirketim var işim gereği internet ile para kazanıyorum bu kurum yüzünden zarara uğramış durumdayım.

Mesut 42 Okunma

Cevaplar

  • Mesut 19 Mart 2013

    yapılan açıklama tatmin etmemiştir dolayısı ile bu sebepten iptal işlemi gerçekleştirilmiştir. Buradan herhangi çözüm beklemek değil mağduriyetimi belirtmiş oldum 12-13 günlük mağduriyet açıklamaz en fazla bir özür bekleyebilirim onunda yapılacağını sanmıyorum bu zamana kadar hiç bir firmada görmediğim bir olay bu saygılarımla.

  • Superonline Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimiz ile 19.03.2013 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön