26 Şubat 2015

Superonline 10 Mt Kablo Degiştiremiyor İnternet Çok Yavaş!

Yaklaşık 2 yıldır Superonline kullanıyorum başvurduğum güne. Bizim ev ile telefon direği arasında ki 10 metrelik kablo 3 sefer koptu. Her seferinde aradım kablo koptu internet ve telefonumu kullanamıyorum gelip bağlamadılar. Bende kendi imkanlarımla çıktım bağladım 3 parça ekle kablo kullanıyorum dolayısıyla hız ve bağlantı problemi yaşıyorum çünkü ek olan yerler yağmurdan rüzgardan kardan etkileniyor kopuyor. 10 sefer arayıp kabloyu gelin değiştirin tek parça bir kablo bağlayın dedim her seferinde geçiştirdiler gelmedi yenilemediler. Sakin siz siz olun Superonline kullanmayın.

Murat 77 Okunma

Cevaplar

  • Murat 05 Mart 2015

    Superonline geri aradı beni. Benim direğe çıkıp yeni kabloyu bağlamamı söyledi. Böyle bir hizmet anlayışı olabilir mi. Hangi servis sağlayıcı müşterisine böyle bir şey der. İnternet hizmeti sunuyorsan benim evime kadar olan kabloyu çekmek zorundasın insanları saf yerine koymayın.

  • Superonline Temsilcisi26 Şubat 2015

    Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön