Superonline 10 Gündür Nakil İşlemi Yapılmadı.

Burcin A. |

10 gündür nakil yapılmadı ve üstelik maalesef sizlere ulaşamıyoruz. Bu 10 gündür fazladan bana yansıtılacak olan fatura tutarının kesinlikn kesinlikle kabul etmiyorum. Bu durum ile ilgili tüketici haklarına şikayet edeceğim. Yeni adsl cihazını getiriyorsunuz ama eskisini almıyorsunuz.

Oda yetmezmiş gibi anadolu yakasında sadece 1 bayiniz ile bulunmakla beni oralara kadar cihazı teslim ettirmek için sürüklüyorsunuz. Sizin müşteri memnuniyeti anlayışınız bu mudur? Gelecek faturayı asla ve asla kabul etmiyorum. Acil çözüm istiyorum, bıktım artık sizlerden. Taahhüt bitişi asla sizinle çalışmayacağım. Bana acilen 544 67***01 den ulaşın.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcin A.
  01 Mart
  14:01

  Yahu herkesin tutarsız konustugu insanların mağdur bırakıldıgı ukala calısanları olan bir firma..

 • Burcin A.
  01 Mart
  13:59

  Bana kalkıp modem teslim edilmedi diye mesaj atıyorsunuz.. Nasıl bir hizmettir ya biraz once ise ise cagrı merkezindeki calısanınız bu mesajı kayleye almayın diyorsunuz!! yahu ne dediğiniz belli değil!!

 • Burcin A.
  01 Mart
  13:56

  Kullanmadığım bu donem arasındaki fatura ıtırazımı BTK kurumuna ilettim!!!!

 • Burcin A.
  01 Mart
  13:54

  Bu donem kullanmadıgım faturayı kesinlikle kabul etmiyorum , sizleri Barbaros ozdemir e şikayet edeceğim. bu durumu sureyya cilive kadar ileteceğim......

 • Burcin A.
  01 Mart
  13:52

  Modemi 1 hafta once teslim etmemize ragmen kalkıp hala mpdemi teslim etmezseniz eğer internetiniz kapatılacaktor diye mesaj atıyorsunuz.. Dalga mı geçiyorsunuz siz ne internetinden bahsediyorsunuz ??? 1 aydır kuşlanamadıgımız internetten mi bahsediyorsunuz!!

 • 26 Şubat
  23:14

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE