09 Nisan 2013

Superonline 10 Gündür İnternetimi Nakil Ettiremedim!

01-04-2013 Tarihinde yeni taşındığım eve internetimi nakil ettirmek istedim. fakat yeni taşındığım adreste açık olan bir portun olduğu bilgisi verildi ve iki portun aynı adrese taşınamayacağı bilgisi verildi. Bende bu portun sahibini buldum ve arkadaşın aynı apartmanda farklı daireye bağlantı ücreti vermemek için kaçak hat çektiği bilgisine ulaştım ve müşteri temsilcisi arkadaşla paylaştım ve bana verdiği cevap bir şey yapamayız oldu, böyle bir cevap olabilir mi ve ayrıca 8 gündür benim internetim bağlanmadığından belli bir mağduriyet yaşamaktayım. Eğer bu sorunumu çözemeyecekseler benim internet paketimi iptal etmeleri gerekmelerini istemekteyim.

Serhat 29 Okunma

Cevaplar

  • Serhat 12 Nisan 2013

    Size yazılan şikayetleri çözdük hallettik deyip fakat arka taraftan hiçbirşeye cevap veremeyen ve halletmeyen. Birşey olunca suçu direk bayilerin üzerine atan bir firma. Dün beni arayıp sistemden işinizi hallettik nakil işiniz tamam yarın akşam saat 18:30 da sizdeyiz deyip, gelmeyen müşteri hizmetlerini aradığımda da cevap alamadığım, bir servis sağlayıcısı. Müşteri temsilcisi herhangi bir yaptırım yada sorun çözme eğilimi yerine bana hep aynı kelimeleri anlatıyor. Emin olun size internetimi taşımakla pişman oldum.

  • Serhat 10 Nisan 2013

    Yaklaşık 10 gündür. Superonlıne ile yaklaşık 20 den fazla konuştum fakat bir sonuç alamadım. Bu sırada uğradığım zarar ne olacak peki? Kullanmadığım internetin ücretini bana ödetiyorlar. iptal edin dediğimizde cezai şart önümüze koyuyorlar.

  • Superonline Temsilcisi10 Nisan 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön