Superonline 10 Gündür İnternetim Yok!

Gonca A. |

11 Temmuz 2015'te Superonline'a geçiş yaptım. 3 hafta boyunca sorun yaşamadım, ancak 3 ağustos'ta bir anda internet bağlantım kesildi. Defalarca müşteri hizmetleriyle görüştüm ve birçok farklı oyalayıcı cevapla karşılaştım. Son aldığım cevapsa Superonline tam problemimi çözecekken 6 Ağustos tarihinde Superonline'ın sitesinde internetim yok diye şikayet girmem ve bu yüzden konunun avukatlar arasında görüşülmesi, benim de internetimin 10 iş günü daha kesik kalacağı oldu.

Geçiş işlemleri sırasında bu firmanın yetkilileri asla internetsiz kalmayacağımı, güçlü bir firma olduklarını ve bana sıkıntı yaratmayacaklarını belirttiler. Sonuç ise 10 gündür internetsiz kalmam oldu ve belirsizlik sürüyor.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ağustos
  10:00

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE