Superonline 10 Gündür İnternet Yok Çalışmıyor...

Emin V. |

10 gündür arıyorum 24 saat içinde çözülecek diyor Superonline müşteri hizmetleri, paramla rezil oldum, işyerimde perişan oldum. Türk Telekom alt yapısı olduğu için arızanın Türk Telekom tarafından düzeltilmesi gerekiyor. Superonline sadece modemin ışığı yanıyor mu birkaç soru soruyor.

Sonra 24 saat sonra düzelecek diyor 48 saat sonra düzelttik diyor. Asılsız bunlar servis arıza hizmeti vermiyorlar. Herkes duysun, bana 10 gün sonra elektrikçi çağır düzelttir diyorlar. Elektrikçi getirdim yapamadı. Kutuda internetimi bilemiyor elektrikçi.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emin V.
  05 Şubat
  00:17

  Sorunum çözüldü. Lakin servis hizmeti veremiyorlar. Sadece çözüm merkezi ile hizmet veriliyor.

 • 27 Temmuz
  12:24

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 19.07.2016 13:08’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Emin V.
  18 Temmuz
  18:49

  Türk Telekom alın Turkcell Süperonlıne sakın almayın arıza olursa yandınız. 15 gün oldu internet çalışmıyor. Turkcell Süperonlıne aramaktan bıktım. Ellerinden bir şey gelmiyor. Türk Telekom bakacak bekliceksiniz diyorlar. Türk Telekom alın Bulaşmayın sakın Turkcell e.

 • Emin V.
  18 Temmuz
  18:45

  Turkcell Süperonlıne sakın almayın günlerdir internetim yok. Bana iptal et 450 ₺ sözleşme iptali ödemen gerek diyorlar utanmadan. Ben sözleşme bittiği dk. kapatacağım 1 ₺ alamayacaksınız benden.

 • 16 Temmuz
  09:02

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE