Superonline 1 Haftadır Sorun Çözecekler!

Burak E. |

Dalga geçer gibi bir haftadır interneti çözecekler. 2 kere elektrikçi kontrolü sağlandı bir haftada 20 kere arandı. Bana aynı masalı okuyorlar! Binada sorun kardeşim 2 kere elektrikçi kontrolü sağladık, aşağıdaki ankastreye sinyal gelmiyor adamlar daha 24 saat diyor. 7 gündür 24 saat ya çözün ya da yasal yollara başvuracağız! Ne bu iş bilmezlik! Eğer güvenmiyorsanız Türk Telekom'un altyapısını kullanmayın!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ekim
  12:23

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 06.10.2016 12:26’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Burak E.
  05 Ekim
  12:30

  Evt hala yok ne gelen ne giden ne arayan ne de internet sakın Superonline bağlaymayın bende şimdi tüketici hakları hakem heyetine gidiyorum sakın aklınızfan geçirmeyin Superonline ı

 • Burak E.
  03 Ekim
  18:25

  Şaka mısınız anlamıyorum sabah erkenden arandım yine aynı terane tamam halledeceğiz ilgileniyorum bıdı budu. Şu saat oldu ne ses var ne soluk var ne internet var. Pes gerçekten pes yani pişman ettiniz! Gece 11 de gelip bağlamasını biliyorsunuz 7 gündür bir ekip yollamıyosunuz.

 • 03 Ekim
  09:07

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE