Superonline 1 Haftadır Hız Problemi Yaşıyorum.

Yücel Ö. |

1 haftadır ciddi derecede hız problemi yaşıyorum, online oyunda 250 ye varan ping ile karşılaşıyorum sürekli, video izlerken sürekli takılma yaşıyorum. Hız testi yaptığımda değerler ideal ama kullanım sırasında hızda ciddi problem var, sayfaların yüklenmesinde bile bekleme oluyor ara sıra, 3 yıldır Superonline kullanıyorum ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yücel Ö.
  20 Mayıs
  21:44

  Konu hakkında telefonla arandım, görüştüğüm kişi çok bilgili ve yardımsever birisiydi. Yaptığımız testler sonucunda sorunun superonline kaynaklı olmadığını, Viyana ve Frankfurt sunucularından kaynaklı bir sorun olduğu kanısına vardık. Fakat belirtmek isterim ki müşteri hizmetlerinin teknik destek elemanları çok çok bilgisiz, beni arayan kişi bilgili biriydi fakat telefonla arayıp görüştüğüm 2 kişi beni arayan kişinin yaptığının onda birini yapamadı, amatörce öneriler vererek geçiştirdiler resmen, destek alınan kişilerin daha bilgili elemanlar olması gerekir.

 • 20 Mayıs
  16:08

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE