Superonline 1 Aydır Yalın ADSL Kurulumuna Gelmiyor!

Onur Y. |

Yaklaşık 1 ay önce telefondan müşteri hizmetlerini arayarak yalın ADSL başvurumuzu yaptık. 1 ay önce aynı hafta içinde bizimle iletişime geçip, sokağımızdaki hattın koptuğunu onarımı yapılmadan bağlantı yapılmayacağını söylediler. Sokaktaki hatlar düzeldi, üstüne yol yapıldı ama Superonline hala bağlantıya gelmedi.

1 aydan bahsediyoruz. Apartmanda Superonline kullanılmakta şu an bağlantı var hatlar düzeldi 1 ay oluyor ama hala kuruluma gelinmedi. Defalarca aradım sürekli aciliyeti iletiyorum dendi fakat hala gelen giden yok. Özellikle belirtiyorum sokaktaki hatlar düzeldi artık gelin.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ekim
  18:25

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 21.10.2016 10:32’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Onur Y.
  18 Ekim
  22:21

  Telefon ile ulaşılıp bilgi verildi. Fakat henüz gelen giden yok. Biraz daha bekleyip güncelleme yapacağım

 • 14 Ekim
  09:05

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE