Superonline 1 Aydır İnternet Hizmeti Alamıyorum!

Yunus Emre A. |

Kar yağınca okullar tatil olur, yollar kapanır; benim netim gitti... İstanbul'un göbeğinde yıl olmuş 2015 ve 1 aydır netim yok. Defalarca aradım, onca arıza kaydım var bina içi kablomu değiştirdim, modemimi değiştirdim ama netim hala yok.

Superonline bana sürekli yalan söylüyor ve geçiştiriyor her gün arayıp, SMS'ler mailler gönderip sorunun çözümüyle ilgili uğraştıklarını söylüyorlar. 1 ayda benim ilçeme komple hat çekersiniz tabi ilgilenseniz. Teknik destek gelecekti hesapta ama hikaye. 1 aydır netimi kullanamıyorum ve sorun onlardan kaynaklı bunu kabul ediyorlar; iptal ettirmeye kalkışınca cayma bedeli istiyorlar. Superonline koskoca şirketsin insanları saf yerine koymaktan vazgeç!

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ocak
  17:53

  "Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"