Superonline 1 Aydır Aktivasyon Şifrem Gelmedi.

Aykut H. |

31 aralık 2013 tarihinde ev değişikliği sebebiyle fiber internetten adsl e abonelik naklimi yaptırdım. Bu işlemi Kocaeli/İzmit Turkcell Superonline bayisine giderek bizzat ben yaptırdım. ADSL kutusunu aldım;evime kurdum.bugün itibarı ile tam 1 aydır aktivasyon kodumun ve parolamın cep telefonuma sms olarak gelmesini bekliyorum.

6-7 kez Superonline müşteri hizmetlerini aradım;mail attım,5-6 kez Superonline İzmit bürosuna gittim hiçbir sonuç çıkmadı; Resmen dalga geçer gibi ucu açık laflarla salladılar. Aboneliğimi iptal ettireyim diyorum ama taahhütüm var. Bir yandan da Superonline ın yetersizliği yüzünden neden cezalı ödeme yapayım diyorum! Kullanamadığım interneti ne yapayım?

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aykut H.
  24 Şubat
  09:59

  internet sağlayıcım superonline.yalın adsl hizmeti almak için 31 aralık 2013 tarihinde superonline a başvurdum.ikamet ettiğim yerde superonline,ttnet in altyapısını kullanıyor.defalarca superonline ı aradım,şikayet yazdım;tam 1,5 ayda türk telekomdan gelip internet bağlantımı yaptılar(11 şubat 2014).güya hemen 1 gün sonra kullanıcı adım ve parolam sms olarak bana gelecekti.hala bana mesaj gelmedi.tekrar defalarca superonline ı arıyorum;bana türk telekomdan bağlantının yapıldığına dair kendilerine bilgi gelmediğini söylüyorlar.sorun iki şirket arasındaki rekabet mi nedir anlayamadım!!??ama burada ben son derece mağdur oldum.zorla ttnet mi kullanmamız gerek anlamadım!!??artık çözüm istiyorum!

 • 07 Şubat
  23:45

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE