Supergaa.com

Supergaa.com

18 ŞİKAYET
0 TEŞEKKÜR
%0 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı:
  • Cevaplama hızı:

Superga Cotropew Black S0099Z0 999 ZDZC193 ayakkabı taban probleminden dolayı ayağımdan çıkıyor. Yürüyemiyorum. Superga Türkiye'ye iade etmek istiyorum.

16 Mayıs

Müşteri memnuniyetinin sıfır olduğu bir markadan alışveriş yapmak üzücü. Müşteri hizmetleri nezdinde canlı sohbetten ve iletişim formumu doldurmama rağmen dönüş alamamaktayım. Ödemesini yapmış olduğum ürünler h…

20 Nisan

Sipariş verdim parayı yolladım ne telefonlar cevaplanıyor ne mailler ne de çevrim içi geri dönüş var, parayı gönderdiğimi de yükleyemiyorum.

20 Nisan

Supergaa.com sitesi ödemeleri alıyor fakat ürünleri teslim etmiyor, insanların alın teriyle kazandıkları paraları kandırarak geçim sağlıyorlar. Yasal yollara başvuracağım.

20 Nisan

Supergaa.com'dan ürün aldım ödememi de yaptım ancak hala ödeme bekleniyor diyor ve müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor.

14 Nisan

EFT ile ürün satın aldığımı düşünerek ödeme yaptım ancak ürünüm kargolanmadı ve hiçbir irtibat yolu ile yetkili birine ulaşamıyorum. Bu sitenin hala kapatılmamış olması şaşırtıcı.

14 Nisan

Ödemesini yaptığım sipariş hala ödeme bekleniyor statüsünde. Canlı destek ve telefonlara cevap alınamıyor. Superga yazınca ilk çıkan resmi site görünümünde. Bu şekilde mağdur edip hala nasıl kapatılamıyor? Sanırım kimsenin de sorunu çözülmemiş. Yazık.

12 Nisan

06.04.2018 tarihinde Superga Türkiye internet sitesinden ayakkabı siparişimi verdim. Ödemesini yaptım, telefonları çalışmıyor, maillere ve canlı destekten yazdığım hiçbir şeye cevap verilmiyor.

12 Nisan

9 Nisan tarihinde havale ile iki ayakkabı için 182 TL ödeme yaptım. Havalem onaylanmasına rağmen sitede halen ödeme bekliyor da. Ayakkabıların konumu mail atıyorum, müşteri hizmetlerini arıyorum ama hiçbir dönü…

12 Nisan

Supergaa.com 8 Nisan 12:34'de bu internet sitesi üzerinden ayakkabı siparişinde bulundum EFT/havale yoluyla ödeme yapılırsa fiyatlarının çok uygun olduğu gözüküyordu. 9 Nisan saat 15 sularında EFT yoluyla ödeme…

11 Nisan
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları