18 Nisan 2014

Superga-turkiye.com Orijinal Olmayan Ürün Gönderdi.

Superga-turkiye.com adlı internet sitesi sahte ayakkabı satmaktadır. Aldığım ayakkabı he sahte hem de ayağıma küçük geldi. İade etmek için sitede ve kargoda bulunan iletişim numaralarını aradım ama geri dönen olmuyor. Güya Aras kargo ile ürünleri gönderiyorlar ama getiren kişi tamamen sivil bir araçla ve üstünde Aras kargoya ait hiçbir iz taşımayan kıyafetlerle ürünü teslim ediyor.

Superga-turkiye.com adresindeki numara Sportia.net adlı bir sitesininde numarasında görünüyor. Hem dünyaca ünlü bir ayakkabı markasının hem de bir kargonun adını kullanarak yanıltma yapıyorlar. Bu siteler hiçbir kurum tarafından kontrol edilmiyor mu? Acil bir şekilde buna müdahale edilmesini talep ediyorum.

Merve 453 Okunma

Cevaplar

  • Merve03 Mayıs 2014

    Şikayetimle ilgili kesinlikle bana geri dönülmedi,kimseden korktuklarını düşünmüyorum,eminin hala insanları kandırmaya devam edip original olmayan ürünler gönderiyorlardır. Ve bu işten oldukça iyi para kazandıklarına eminim.

  • Merve03 Mayıs 2014

    Şikayetlerle ilgili hiçbir çözüm üretmediler, üretmeye de çalışmadılar zaten. Hiçbir telefona, şikayet mailine geri dönülmedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön