Superga-turkiye.com Orijinal Olmayan Ürün Gönderdi.

Merve Ü. |

Superga-turkiye.com adlı internet sitesi sahte ayakkabı satmaktadır. Aldığım ayakkabı he sahte hem de ayağıma küçük geldi. İade etmek için sitede ve kargoda bulunan iletişim numaralarını aradım ama geri dönen olmuyor. Güya Aras kargo ile ürünleri gönderiyorlar ama getiren kişi tamamen sivil bir araçla ve üstünde Aras kargoya ait hiçbir iz taşımayan kıyafetlerle ürünü teslim ediyor.

Superga-turkiye.com adresindeki numara Sportia.net adlı bir sitesininde numarasında görünüyor. Hem dünyaca ünlü bir ayakkabı markasının hem de bir kargonun adını kullanarak yanıltma yapıyorlar. Bu siteler hiçbir kurum tarafından kontrol edilmiyor mu? Acil bir şekilde buna müdahale edilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Kalitesi Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve Ü.
  03 Mayıs
  23:56

  Şikayetimle ilgili kesinlikle bana geri dönülmedi,kimseden korktuklarını düşünmüyorum,eminin hala insanları kandırmaya devam edip original olmayan ürünler gönderiyorlardır. Ve bu işten oldukça iyi para kazandıklarına eminim.

 • Merve Ü.
  03 Mayıs
  23:56

  Şikayetlerle ilgili hiçbir çözüm üretmediler, üretmeye de çalışmadılar zaten. Hiçbir telefona, şikayet mailine geri dönülmedi.