24 Kasım 2017
Yorum Yap
#9820086

Supercell Android Cihazımda Kullanmama Müsaade Etmiyorlar!

Clans of Clash yaklaşık olarak 3-4 senedir oynuyorum, iOS ve android cihazlarımda ikisinde de aynı köyü oynuyorum. Yaklaşın 1 hafta önce Google Play'de oyunların kayıtlı olduğu bölüm yani oyun profillerini yanlışlıkla silmişim bundan dolayı Android cihazımda aynı köyü açamıyorum. iOS'ta aktif olarak açabiliyorum köyü, ayarlardan bu eski cihaz - başka bir cihaza bağlamak istiyorum seçeneğini seçtiğimde mevcut köy zaten bağlı yazıyor yani benim oyun profilinin silindiği hesaba bağlı olarak gözüküyor bundan dolayı müşteri hizmetlerini oyunun içerisinden mesaj yazdım aynı durumun bu şekilde olduğunu açıkladım ve bana yardımcı olmak konusunda büyük sıkıntılar çektiler, nedir sorun bilemiyorum sanki hesap sahibi ben değilmişim, çalmışım gibi muamele ile karşılaşıyorum ki o mesajı ben oyuna bağlıyken açıkken atıyorum. Bana sordukları soru hesabı hangi ay hangi yıl açtınız?

Tolga Tolga 4.880 Okunma

Cevaplar

  • Tolga24 Kasım 2017

    Kesinlikle çözüme odaklı değil dünyaya at gözlükleriyle bakan bir support ekibi ile karşı karşıyayız 3-4 yıllık emeklerim var o hesapta sorunu çözmezsek hiçte üşenmicem hakkımı arayacağım...

  • Tolga24 Kasım 2017

    Konunun devamı burada yukarıya sığmadığı için 3-4 senedir oynuyorum bu oyunu nasıl hatırlayabilirim 2015 yılnda açmıştım ama hangi ay olduğunu hatırlamıyorum diyorum oyunu açtığım zaman bana bir mail attınız mı diye sordum cevap vermediler mail atılmış olsaydı maillerim hepsi duruyor oradan kontrol ederim sonra hangi şehirde açtınız? Bunun cevabını net olarak verdim genel olarak hangi şehirden bağlanıyorusunuz? Bunun cevabınıda net verdim hangi cihazlardan bağlanıdınız bugüne kadar? Bununda net cevabını verdim ama en son işlemleriniz tmm dediler doğrulandı dediler yazı duruyor gerekirse buraya attığınız mesajı resmini gönderirim. Sonra dediler ki Google Play hesabınızdaki oyunda girdiğinizde bağlantınızı koparın sonra yeni cihaz bağlıya bilicez dediler. Yani en baştan beri ben konuyu anlatamamışım sanırım Android hesabımdaki oynuya girebilsem neden uğraştırim sizi anlatabiliyormuyum.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler