Supercell Küfür Şikayetleri

(22 şikayet)
Supercell

Kardeşim küfür etmedim bir şey yapmadım ama sınırsız ban yedim.

22 Ocak
Supercell

Supercell benim hesabım uygun olmayan dille 2 gün engellendi. Halbuki küfür etmemiştim. Derhal bu sorunun çözülmesini istiyorum.

09 Aralık 2017
Supercell

Yeter ama Supercell bana küfür ettin uyarısı verip durma ben ne ara küfür ettim bir de 1 hafta veriyorsun bu yaptığın bir haksızlık.

23 Kasım 2017
Supercell

Küreselde bana küfür eden biri. Bende ona karşılık verdim ve ben engellendim.

06 Kasım 2017
Supercell

Ben Globel'de biriyle konuşurken biriyle tanıştım ve başkaları bana küfürlü konuştu, karşılık verdiğim için 2 günlük hesabım kitlendi, o zaman eşit olsun onlar da iki gün engellensin. 3 yıldır Clash of Clan oyn…

11 Eylül 2017
Supercell

Ben 29 yaşında olmama rağmen saygısız hal ve davranışları sevmediğimden oyuna her girdiğimde bunu görüyorum... Arkadaşlarımı kardeşlerimi uyarmama rağmen engeli onlar yemesi gerekirken engeli yiyen biz oluyoruz…

05 Eylül 2017
Supercell

Hesabım boşu boşuna ban yedi. Küfür falan etmedim. Adam bana küfür etti bende inan küfür etmemesini söyledim ve ban yedim. Neden ban yiyorum?

24 Ağustos 2017
Supercell

Benim hesapta hiçbir küfür veya hakaret içerikli kelimeler kullanılmadı şimdiye kadar. Ayrıca klanımdaki benimle birlikte 3 arkadaşım banlanmış. Lütfen kısa süre içinde gerekeni yapın lütfen.

19 Ağustos 2017
Supercell

Çarım önce 2 gün ban yedi evet onda küfür ettim şimdi ise küfür etmediğim halde 1 hafta ban yedi böyle bir oyun nasıl olur anlamıyorum.

29 Temmuz 2017
Supercell

Clash Of Clans adlı oyunda, Supercell 1.1 kurallarını ihlal ettiğim gerekçe göst…

28 Temmuz 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön