01 Kasım 2016

Supercell Oyundaki Haksız Kupa Sayıları.

Clash Of Clans oyununda th 10 binasına sahip 139 level köyü olan biriyim. Köy aramalarımda karşıma gelen rakipler için oyunun verdiği kupa sayısı genelde maximum 9-10 kupa olup, çok nadiren bu sayı köyü üçlemem halinde 20-25 E çıkıyor. (Bu köyler arasında th 11 ler de var.) Esas şikayette bulunduğum nokta şudur ki, daha bugün yemiş olduğum saldırıda rakip %50 küsür bir saldırıyla 2 yıldız aldı ve benim kaybettiğim kupa sayısı 33!

Bu tarz saldırılarda kaybettiğim kupa sayısı birkaç defa başıma geldi. Oysa ki saldırı yapacağım zamanlarda şahsıma açılan kupa sayısı yukarıda da belirttiğim gibi genelde maximum 9-10. Ben kaybettiğim 33 kupayı geri kazanabilmek için 6-7 saldırı yapmak zorunda kalıyorum. (Bu rakamı vermemdeki sebep şudur, güçlü th 10 lar seviyesinde rakibi üçlemek zordur. Ben de Hero'ları hariç köyü full olan bir th 10 olarak genelde 2 yıldız alabiliyorum.

Ahmet 1.133 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet30 Ekim 2016

    2 yıldız aldığım saldırılarda kazanabildiğim kupa sayısı sadece 4-5!) Ama rakip saldırılarında kaybettiğim kupa sayısı sadece 2 yıldız için 30-35! Bu durum ciddi anlamda haksızlığa sebebiyet veriyor. Uğraşıp, emek verip 6-7 saldırıda kazandığımız kupa sayısı böyle durumlarda bir saldırıyla sıfırlanmış oluyor. Bu durumdan ciddi anlamda rahatsızım ve şikayetim var!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön