Sunny'den Servis Hizmeti Alamıyorum.

Servet Y. |

42 ekran Sunny TV aldım, 12 gün sonra ürün teslim edildi. Kurulum için servis istedim, kayda alındığını referans numaranız şu 48 saat içinde servis alacaksınız dendi. 3. gün aradım kaydınız yok dendi. Referans numarasını verdim bu defa tamam bu gün kayda alacağız dediler. Tekrar aradığımda yine kaydımın olmadığını söyledi halkla ilişkiler bölümü, dalgamı geçiyorsunuz dedim ve tekrar referans numarasını verdim bu defa servis telefonu verdiler. Bu defa servisi aradım böyle bir kayıt yok dendi. Günlerdir yanlış beyanlarla oyalanıyorum bu gayrı ciddi firmanın servis vermemesi mağduriyetime neden olmaktadır. Firma hakkında gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  10:52

  2921205 numaralı şikayet hakkında,

  Şikayetvar.com web sitesine yazmış olduğunuz konu (Sunny ürününüz) ile ilgili Sunny Çağrı Merkezi olarak sizinle iletişim kurmak istedik.

  Sitede belirtilen mevcut iletişim bilgileri ile size ulaşamamaktayız. 0212 412 14 14 numaralı Sunny Çağrı Merkezi’nden bize ulaşabilirsiniz, konu ile ilgili bazı detayları alarak size en yakın sürede yardımcı olacağız.

  Saygılarımızla